SimpleIT

Nasi klienci,


czyli z kim prowadzimy owocną współpracę.


WebDoctorProwadzenie skutecznych kampanii reklamowych w Google.
Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach. Przeprowadzanie badania użyteczności stron internetowych. Doradzanie w zakresie wyboru najlepszej reklamy internetowej. Prowadzenie szkoleń z zakresu marketingu internetowego.
Ponad 8-letnie doświadczenie w marketingu internetowym. Skuteczność potwierdzona licznymi referencjami, opłaty tylko za efekty. Bezpieczeństwo pozycjonowania, doradztwo, bieżące wskazywanie najkorzystniejszych rozwiązań, korzystna cena dla wysokiej jakości usług, certyfikaty świadczące o szerokiej wiedzy i rzetelnej obsłudze Klienta.

Więcej

MastercompObsługa informatyczna firm i instytucji na terenie Poznania.
Sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania. Budowa i konfiguracja sieci komputerowych. Instalacja i konfiguracja serwerów firmowych. Zabezpieczanie danych. Modernizacja istniejącej infrastruktury w firmie. Wykonywanie audytów sprzętu i oprogramowania. Serwis i naprawa sprzetu komputerowego i biurowego. Obsługa klientów indywidualnych.

Więcej

FPHU PŁOT-BETProdukcja i montaż ogrodzeń betonowych i metalowych oraz innych wyrobów betonowych na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, rzetelnem i terminowym wykonywaniem zleceń oraz wysoką jakością produktów i usług.
Szeroki wachlarz ogrodzeń oraz świadczonych usług cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców oraz instytucji.

Więcej

Vision FilmDystrybucja filmów kinowych. Dystrybucja filmów video. Sprzedaż licencji telewizyjnych. Budowa multipleksów.
VISION FILM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. istnieje od 1991 roku i prowadzi działalność w dziedzinie dystrybucji kinowej, DVD i licencji telewizyjnych oraz produkcji filmowej, jak również w zakresie budowy obiektów o funkcji kultury (multipleksy, wielofunkcyjny budynek w Warszawie). Działając jedynie w oparciu o polski kapitał firma systematycznie wzmacniała swoją pozycję stając się w rezultacie najlepszym dystrybutorem niezależnym na polskim rynku.
Swe sukcesy firma zawdzięcza konsekwentnie realizowanej strategii zakupów, aktywnej promocji oraz dynamicznej i elastycznej strukturze organizacyjnej.

Więcej

Windsoft softwareProjektowanie architektury oprogramowania dedykowanego (systemy webowe i mobilne).
Języki programowania: NET (Windows Form, Windows Service, WPF, WFC), ASP.NET, ASP.NET MVC, PHP, ColdFusion, C / C++, C#.
Bazy danych: Oracle, MS SQL Server, MySQL, MS Access, PostgreSQL.
Integracja systemów: CRM (Microsoft Dynamix CRM, SugarCRM, vTigerCRM), CMS (DrupalCMS, Wordpress), płatności online (PayPal, Przelewy24, Płatności.pl, Dotpay).
Libs/Apps/API: Zend, Symfony 1.4/2, QT, Code Igniter, Pear, Smarty, jquery, Facebook API, ASP.NET MVC 2/3, ExtJS, MS, Dynamix CRM SDK, Drupal SDK.

Więcej

Pod Dębem - dom gościnnyWynajem pokojów wypoczynkowych nad morzem w Pobierowie (zachodniopomorskie).
Położony w zacisznej, zielonej okolicy Pobierowa, zapewniającej spokojny i relaksujący wypoczynek. Bliskość linii brzegowej morza (zaledwie 250 metrów), pozwala dostać się na szeroką i pojemną plażę spacerowym krokiem w zaledwie 5-10 minut. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Teren Domu Gościnnego jest dokładnie ogrodzony, a dla milusińskich przygotowana została piaskownica, huśtawka oraz dziecięca ślizgawka. Na terenie obiektu znajduje się darmowy parking oraz dostęp do internetu (WiFi). Możliwość spędzenia wypoczynku z nieuciążliwymi zwierzętami.

Więcej

AGAT - pokoje gościnneWynajem pokojów wypoczynkowych nad morzem w Pobierowie (zachodniopomorskie).
Doskonałe miejsce do spędzenia urlopu jak i weekendowego wypoczynku we dwoje. Atrakcyjna lokalizacja, konkurencyjne ceny i bezpłatny parking.

Więcej

U FARMERA - dom gościnnyWynajem pokojów wypoczynkowych nad morzem w Pobierowie (zachodniopomorskie).
Doskonałe miejsce do spędzenia urlopu jak i weekendowego wypoczynku we dwoje. Atrakcyjna lokalizacja, konkurencyjne ceny i bezpłatny parking.

Więcej

Pro-Graf Romana ZieleckaUsługi poligraficzne. Wydawanie czasopism i periodyków.
Wydawanie i skład: książek, broszur, słowników, encyklopedii, atlasów, map oraz podobnych publikacji, zarówno w formie drukowanej jak i elektronicznej oraz w internecie. Projektowanie i wykonanie materiałów promocyjnych i reklamowych.

... i inne.